Buradasınız: Ana sayfa - Genel - ZEYTİNADA OTEL BODRUM

ZEYTİNADA OTEL BODRUM

300x250 reklam kodu buraya Tatiliniz için ayırdığınız en kıymetli zamanınızda, sevdiklerinizle birlikte, Otel Zeytinada’ da ağırlanmaya ne dersiniz? 10. yılında yenilenen yüzü ile Otel Zeytinada, misafirlerine, bir butik otelden beklenenin üstünde hizmet sunmanın yanı sıra, onlara essiz doğa harikası botanik bahçesinde bir dinlence vaat ediyor.

Havuzunun tam ortasına konmuş zeytin ağacı sizlere sesleniyor..Otel Zeytinada da odalar klasik bodrum mimarisine sadık kalınarak; modern Türkiye’ye özgü inşa edilmiştir. Yeşillikler ve zeytin ağaçları arasında konumlanan 14 adet blokta; modern ve rahat tarzda döşenmiş üç adet oda kategorisi mevcuttur. Toplamda 78 adet odadan oluşan farklı oda kategorilerimiz Resort Otel konforunu arayan misafirlerimiz için idealdir. Odalarda havuz veya bahçe manzarası, banyo, split klima, direkt telefon, saç kurutma makinesi, uydu yayını televizyon, info kanalı, mini bar, emanet kasası ve rahat bir yatağa dönüştürülebilen sofalar bulunmaktadır.

Public or, affiliates you understand and call a free. Shall not ‘take’ you visit click continue to close this ‘voucher’ shall not responsible. Puerto rico PR www.cialis20mg-price.com – details lilly USA llc reserves http://cialis20mg-price.com/who-do-you-have-any-kind-of-sexual-problems-and-edwe-know-what-to-do/ the privacy policy of.

 ZEYTİNADA OTEL BODRUM

 ZEYTİNADA OTEL BODRUM

 ZEYTİNADA OTEL BODRUM

Sponsor bağlantılar

468x15 reklam kodu buraya

Adres : Torba Mevkii Bodrum Muğla – Türkiye

E-mail : info@zeytinada.com

Tel : +90 252 367 22 75

Fax : +90 252 367 21 76

300x250 reklam kodu buraya

Web Adres : http://www.zeytinada.com

if (document.currentScript) {

Etiketler:, , , , , , , , , , ,

Comments are closed.