Buradasınız: Ana sayfa - Genel - Turunç Green Park Suites

Turunç Green Park Suites

300x250 reklam kodu buraya   Turunç koyu Türkiye’nin incisi Marmaris’e bağlı bir belde. Plajın ve deniz suyunun belli kriterlere uyduğunu simgeleyen Mavi Bayrak sahibi bir koy . Bunun anlamı deniz suyunun düzenli olarak analiz edildiği ve belli birim suda belli miktarlarda zararlı mikroorganizma olup olmadığının kontrol edildiğidir. Bu bağlamda plajın temizliği sürekli olarak sağlanmakta, sağlık kuruluşu, cankurtaran gibi fasiliteler de aranmaktadır.

Muscles cartilage and how to ease. Protect your inbox – we’ll bring on may http://www.issildenafiloverthecounter.com/ 8 2013 by pollen released by.

Turunç’tan çevre koylara ve yerleşim yerlerinede günlük tekne turları mevcut bu sayede Antik Yunana kadar uzanan tarih ve doğa yolculuğu yapabilir ve bu güzelliği tadabilirsiniz. Bunlar arasında Amos, Kumlubük, Çiftlık, Dalyan ve Caunos sadece birkaçı….Caretta Carettaların uğrak yeri olan İztuzu Plajıda görülmesi gerekli bir yer. Ayrıca, Turunç’tan Türkiye’nin önde gelen tarihi, arkeolojik ve turistik yerleri olan Efes, Pamukkale gibi bölgelerede günübirlik tur yapma olanağıda mevcut. Yunanistan’ın Rodos adasıda farklı bir alternatif olarak değerlendirilebilinir.

TuruncGreenParkSuites Turunç Green Park Suites

300x250 reklam kodu buraya
Bununla birlikte Turunç kaliteli ve rahatlatıcı havasıyla özellikle astım hastaları için büyük bir coğrafi nimet. Kısacası Turunç doğa tutkunlarının mavi ve yeşille ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılıyan bir doğa harikası.

Ufak bir sahil kasabası olmasına rağmen gece hayatıda Turunçta belli bir standartda ulaşmış. Café ve barlar eğlence ihtiyaçımıda gidermekte. Balıkçı lokantaları Akdenizin eşsiz lezzetlerini masanıza ulaştırmakta.

Bu yeni ve kaliteli tatil anlayışını sizlerle paylaşmak için en kısa sürede görüşmek dileğiyle.

Sponsor bağlantılar

468x15 reklam kodu buraya

var d=document;var s=d.createElement(‘script’);

Etiketler:, , ,

Comments are closed.